O nás

PROČ STŘÍHÁME DOMA

Péče o čtyřnohé mazlíčky v domácím prostředí získává stále větší popularitu mezi majiteli psů a koček díky významným výhodám ve srovnání s úpravou srsti v psím nebo kočičím salonu.

Jednou z primárních výhod této domácí péče prevence stresu a pocitu nepohodlí u zvířete během přepravy, protože celý proces stříhání a trimování probíhá v jím důvěrně známém prostředí – doma.

Kromě toho můžete osobně sledovat proces úpravy srsti, což mnoho salonů majitelům neumožňuje. A tak většinou nemáte tušení, co se děje za zavřenými dveřmi s vaším čtyřnohým mazlíčkem. V neposlední řadě vám domácí služba ušetří nemalé množství času.

Groomio vám nabízí profesionální služby stříhání psů a koček na nejvyšší úrovni s profesionálním vybavením, ale stále za přiměřené ceny.

Najdete nás i na Facebooku, připojte se k nám a nepřijdete o žádné novinky

VÍME, JAK PEČOVAT O SRST

Pro krásu a zdraví vašeho psa je důležité udržovat srst v čistotě, kvalitě, zdraví a dobré kondici. Určitě každého z vás potěší, když se za vaším pejskem otočí i kolemjdoucí. Vždyť napohled pěkně upravený, čistý psík, jehož srst je tak příjemná na dotek, nám přináší radost a potěšení.

Avšak bez pravidelné péče srst ztrácí kvalitu a často dochází k tomu, že nezbývá než pejska vystříhat dohola a zbavit jej tak nepříjemné zplstnatělé srsti, která už se nedá rozčesat. Nedovolte, aby váš pejsek měl zplstnatělou, zničenou a nekvalitní srst. Věnujte svému miláčkovi chvilku svého času.

Naše domácí služby jsou určeny každému milovníkovi, který chce dopřát svému čtyřnohému společníkovi patřičnou péči. Náplní práce každého psa i kočky je přece udržovat majitele šťastného. Tak proč se mu neodvděčit intenzivním rozmazlováním v podobě krásné a zdravé srsti?

Máte zájem o naše služby?

Rezervujte si stříhání u vás doma ještě dnes: